Brand
Wyszukiwarka Mieszkań
Nowości
Galeria

W naszej ofercie znajdują się lokale użytkowe (88-187m2), apartamenty 2-pokojowe (44-50 m2) ale i apartamenty 3-pokojowe (58-90 m2) i apartamenty 4-pokojowe (87-161 m2). Każdy znajdzie coś dla siebie, czy są to mniejsze mieszkania dla studentów, większe dla rodzin z dziećmi czy przestronne i ekskluzywne apartamenty dla biznesmenów. W apartamentach Mokotów Wings wykorzystując nowoczesne technologie zapewniamy komfort ciszy i spokoju, dobrze wyciszone mieszkania oraz windy gwarantują komfort mieszkania i codziennego użytkowania. Antywłamaniowe drzwi, wygodne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie zapewniają optymalne funkcjonalne i dobre użytkowanie dla najbardziej wymagających. Monitoring całego terenu daje poczucia bezpieczeństwa.

Przestronne, jasne pomieszczenia zostały zaprojektowane przez naszych architektów tak, aby były ustawne i możliwie użytkowe. Duże balkony ze wspaniałym widokiem na pobliskie tereny zielone powodują, że komfort mieszkania będzie zawsze na najwyższym poziomie. Optymalne i ustawne wnętrza są dostosowane do potrzeb i oczekiwań mieszkańców, każdym detalem możesz podkreślić swoją indywidualność i jednostkowy charakter – dajemy Ci przestrzeń abyś wyraził swoją osobowość. Zapewniamy Ci wszystko, czego potrzeba do komfortu życia.

Ciche i przestronne windy, szerokie i jasne korytarze wzmocnią poczucie komfortu oraz ułatwią funkcjonowanie osobom chorym i niepełnosprawnym. Stylowe wykończenie części wspólnych podkreśli ekskluzywny charakter apartamentów Mokotów Wings. Wiemy jak sprawić, abyś czuł, że jesteś na odpowiednim miejscu!

Nowoczesne apartamenty Mokotów Wings zaskoczą Cię – to dzięki staranności wykończenia i pracy wielu specjalistów z wielu dziedzin jak architektura, architektów wnętrz, architektów zieleni, psychologów oraz innych specjalistów są tak komfortowe i ekskluzywne. Materiały, z których zbudowaliśmy – szkło, stal i inne są najwyższej jakości, co gwarantuje, że budynek będzie długo wyglądał nowocześnie i designersko. Starannie zaplanowana okoliczna zieleń będzie cieszyła oko, to przestrzeń do odpoczynku i relaksu w centrum miasta!

Doświadczenie jakie zdobyliśmy przy poprzednich realizacjach pozwoliło nam zbudować apartamenty w ekskluzywnej części miasta, które zadowolą najbardziej wymagających. Jeśli szukasz miejsca, które spełni wygórowane oczekiwania, chcesz poczuć się bezpiecznie i komfortowo w luksusowych wnętrzach – Mokotów Wings jest dla Ciebie!