Brand
Wyszukiwarka Mieszkań
Nowości
Galeria

Apartamenty to dzieło zespołu specjalistów. To wieloletnie doświadczenie oraz praktyka połączona z nowoczesnymi technologiami i ekologicznym myśleniem.  Deweloperem projektu jest spółka celowa Mokotów Wings Sp z o.o. Spółka ta jest częścią grupy Mostostal.

Mokotów Wings to starannie wybrana lokalizacja i wykonanie, które gwarantuje, że długo i z przyjemnością będzie można korzystać z dostępnych udogodnień. Apartamenty w ekskluzywnej części Mokotowa mają zaskakiwać praktycznością i cieszyć funkcjonalnością każdego dnia. Przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo – to nasza główna zasada.

Łączymy doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Kompleksowo realizujemy całość procesu – od pozyskania gruntów, poprzez proces inwestycyjny aż do przekazania obiektu do użytkowania.

Starannie dobrany zespól specjalistów z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje solidność wykonania. Jest to idealne środowisko dla rozwoju małych inwestycji biurowych, startupów oraz innych przedsięwzięć.

Z ogromną uważnością dobieramy materiały i technologie tak, aby nowoczesna architektura na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej była jedynym dobrym wyborem dla osób chcących posiadać luksusowe apartamenty w pięknej okolicy. Dbamy o każdy szczegół wykończenia oraz tworzymy przestronną i przyjazną przestrzeń, tak aby każdy mieszkaniec dodał coś od ciebie, nadając indywidualny charakter swojemu mieszkaniu.

Dotychczasowe realizacje firmy potwierdzają wysoką jakość usług i niezawodność, to właśnie dzięki dbałości o detal i rzetelności jesteśmy cenionym deweloperem na rynku. Mamy na swoim koncie wiele ukończonych realizacji, które można oglądać na terenie stolicy, a także w okolicach Warszawy. To nie tylko obiekty skoncentrowane wokół budownictwa mieszkaniowego, ale i projekty komercyjne.

Portfolio firmy jest zróżnicowane, jej działalność obejmuje realizacje dewelopersko-budowlane, hotelowo-kongresowe, oraz obiekty o charakterze rekreacyjnym dostosowane do potrzeb zróżnicowanych sektorów ekonomicznych. Firma prowadziła też prace remontowo-konserwatorskie. Gwarantowany wysoki standard oraz dbałość o szczegóły zapewniają, że firma Mostostal S.A. jest pewnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Więcej informacji na stronie www.mostostal-sa.pl