Brand
Wyszukiwarka Mieszkań
Nowości

Lokal 12

Lokal 13-sprzedane

Galeria

Lokal 12

Lokal 13-sprzedane

Lokalizacja to ogromna wartość dodana inwestycji Mokotów Wings, obiekt znajduje się w pobliżu stacji metra Aleja Wilanowska, dworca komunikacji podmiejskiej oraz lotniska. To doskonały punkt komunikacyjny w samym centrum zielonego Mokotowa. W pobliżu znajdują się tereny wypoczynkowe jak Park Królikarnia czy Park Morskie Oko oraz liczne kompleksy sportowe i rekreacyjne.

Nowoczesne apartamenty Mokotów są dobrze skomunikowane z największymi uczelniami oraz zagłębiem biznesowym Warszawy, co pozwala szybko i bezpiecznie przemieścić się do wszystkich potrzebnych lokalizacji. To nie tylko spokój, bezpieczeństwo ale i komfort życia. To czas zaoszczędzony na staniu w korkach oraz codzienne obcowanie z przyrodą.

Mokotów Wings jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi oraz dla biznesmenów i przedsiębiorców.

To dogodna lokalizacja dla wielu inwestycji oraz dla osób chcących korzystać z uroków miasta i jego możliwości. Powoduje to, że zarówno studenci, rodziny z dziećmi, biznesmeni jak i osoby w starsze będą się tu czuły komfortowo. Usytuowanie w pobliżu centrum pozwoli uczestniczyć w życiu kulturalnym i rozrywkowym stolicy zarówno w dzień, jak i w nocy. A nowoczesny Mokotów będzie idealnym miejscem wypadowym do całej Warszawy!

Usługowe przyziemie jest idealnym rozwiązaniem dla inwestorów, a  możliwości wykorzystania przestrzeni są nieograniczone. Przyjdź i zobacz jak tu jest pięknie – jesteśmy pewni, że zaskoczy Cię nowoczesny Mokotów! Zielone tereny w okolicy idealnie sprawdzą się na spacery z rodziną lub do uprawiania sportów, jak bieganie, jeżdżenie na rolkach czy na rowerze. To również piękne widoki i mnóstwo miejsca do relaksu i kontemplacji – przekonaj się, że nowoczesna architektura na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej to idealne miejsce dla Ciebie!

Nowoczesne apartamenty Mokotowa, to miejsce, w  którym mieszka się wygodnie, a dogodny dojazd samochodem z każdej strony miasta jest uzupełniony przez możliwość bezpiecznego parkowania w podziemiach.  Powoduje to, że codzienność przestaje być problemem, a staje się przyjemnością – miły spacer wieczorem po okolicznym parku? Popołudniowy jogging? Zapraszamy – Mokotów Wings daje nieograniczone możliwości.