Brand
Wyszukiwarka Mieszkań
Nowości
Galeria

Zrobiliśmy wszystko, aby Mokotów Wings apartamenty na Mokotowie były nie tylko luksusowe i designerskie, chcieliśmy aby były funkcjonalne i bezpiecznie. Stworzyliśmy miejsce, w którym będziesz czuł się jak u siebie, a dostępne udogodnienia ułatwią korzystanie z przestrzeni, nie tylko tej wspólnej. Dokładnie przeanalizowaliśmy i zaprojektowaliśmy układ mieszkań, aby były ustawne i przestronne, tarasy z widokiem na tereny zielone dawały poczucie luksusu i zapewniały kontakt z naturą.

Handlowe przyziemie, przestronne i podziemne miejsca parkingowe oraz dostęp do pobliskich terenów zielonych sprawią, że poczujesz się pewnie i komfortowo. Bezpieczne apartamenty Mokotów Wings zapewnią mieszańcom wszystko, czego im trzeba. Lokalizacja w bliskiej odległości od centrum oraz głównych węzłów komunikacyjnych sprawi, że wszędzie można dostać się szybko i sprawnie.

Jest to idealne miejsce do otwarcia swojego biznesu – biura, kancelarii czy gabinetu. Cicha i kameralna okolica w samym środku tętniącego życiem miasta. Dookoła budowanych jest wiele atrakcyjnych inwestycji, które podnoszą rangę miejsca oraz czynią Mokotów Wings apartamenty na Mokotowie prestiżowymi.

Naszym głównym celem było bezpieczeństwo i funkcjonalność, dlatego jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych. W naszej ofercie znajdują się się lokale użytkowe (88-187m2), apartamenty dwupokojowe (44-50 m2) ale i apartamenty trzypokojowe (58-90 m2) i apartamenty czteropokojowe (89-161 m2). To właśnie możliwości wyboru sprawiają, że choć  skala inwestycji nie jest tak duża, obiorcą może być każdy. Funkcjonalność mieszkań i udogodnienia spawają, że jesteśmy liderem na rynku nieruchomości. Wiemy, że mieszkanie powinno być odpowiednie i bezpieczne dla każdego mieszkańca. Materiały z jakich wykańczamy wnętrza, oraz te, które wykorzystujemy do budowy są atestowane i najlepszej jakości – abyś był pewien, że obcujesz ze wszystkim co najlepsze.

Pobliska oferta handlowa i gastronomiczna zapewni wygodę mieszkania oraz spokój życia. Ultranowoczesne rozwiązania oraz nowatorski charakter inwestycji nadają apartamentom na Mokotowie charakteru – pracujemy nad tym, abyś był zadowolony i szczęśliwy. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!